Ймовірності є оцінками, а не гарантіями. Коефіцієнти та прогнози відповідають наданому звіту.
Kortrijk — KV Mechelen
Тотал менше 2.5Не відібрано правилами моделі
Ймовірність моделі36.3%
36.3%Коефіцієнт2.0Перевага моделі-13.8 pp
Тотал більше 2.5Не відібрано правилами моделі
Ймовірність моделі63.7%
63.7%Коефіцієнт1.8Перевага моделі8.1 pp
Standard Liege — SK Beveren
Ставка моделіТотал більше 2.5 · 79.1%
Тотал менше 2.5Не відібрано правилами моделі
Ймовірність моделі20.9%
20.9%Коефіцієнт2.2Перевага моделі-23.9 pp
Тотал більше 2.5Вибір моделі
Ймовірність моделі79.1%
79.1%Коефіцієнт1.6Перевага моделі18.0 pp
KVC Westerlo — Charleroi
Тотал менше 2.5Не відібрано правилами моделі
Ймовірність моделі39.4%
39.4%Коефіцієнт2.3Перевага моделі-3.4 pp
Тотал більше 2.5Не відібрано правилами моделі
Ймовірність моделі60.6%
60.6%Коефіцієнт1.6Перевага моделі-2.6 pp
OH Leuven — KV Mechelen
Тотал менше 2.5Не відібрано правилами моделі
Ймовірність моделі21.4%
21.4%Коефіцієнт—Перевага моделі—
Тотал більше 2.5Не відібрано правилами моделі
Ймовірність моделі78.6%
78.6%Коефіцієнт—Перевага моделі—
Antwerp — Lommel United
Ставка моделіТотал більше 2.5 · 83.2%
Тотал менше 2.5Не відібрано правилами моделі
Ймовірність моделі16.8%
16.8%Коефіцієнт2.5Перевага моделі-24.0 pp
Тотал більше 2.5Вибір моделі
Ймовірність моделі83.2%
83.2%Коефіцієнт1.5Перевага моделі17.0 pp
RAAL La Louvière — Cercle Brugge
Тотал менше 2.5Не відібрано правилами моделі
Ймовірність моделі22.9%
22.9%Коефіцієнт2.1Перевага моделі-25.7 pp
Тотал більше 2.5Не відібрано правилами моделі
Ймовірність моделі77.1%
77.1%Коефіцієнт1.7Перевага моделі19.9 pp
Club Brugge KV — Anderlecht
Тотал менше 2.5Не відібрано правилами моделі
Ймовірність моделі36.0%
36.0%Коефіцієнт2.9Перевага моделі1.6 pp
Тотал більше 2.5Не відібрано правилами моделі
Ймовірність моделі64.0%
64.0%Коефіцієнт1.4Перевага моделі-8.1 pp
Gent — Kortrijk
Тотал менше 2.5Не відібрано правилами моделі
Ймовірність моделі29.1%
29.1%Коефіцієнт2.1Перевага моделі-17.7 pp
Тотал більше 2.5Не відібрано правилами моделі
Ймовірність моделі70.9%
70.9%Коефіцієнт1.7Перевага моделі11.6 pp
Union St. Gilloise — Genk
Ставка моделіТотал більше 2.5 · 80.1%
Тотал менше 2.5Не відібрано правилами моделі
Ймовірність моделі19.9%
19.9%Коефіцієнт2.3Перевага моделі-23.4 pp
Тотал більше 2.5Вибір моделі
Ймовірність моделі80.1%
80.1%Коефіцієнт1.6Перевага моделі17.4 pp
St. Truiden — Zulte Waregem
Ставка моделіТотал більше 2.5 · 82.4%
Тотал менше 2.5Не відібрано правилами моделі
Ймовірність моделі17.6%
17.6%Коефіцієнт2.4Перевага моделі-24.6 pp
Тотал більше 2.5Вибір моделі
Ймовірність моделі82.4%
82.4%Коефіцієнт1.6Перевага моделі19.2 pp
У цьому звіті немає прогнозів для цієї сторінки.